O hiszpańskiej firmie Batec Mobility można by powiedzieć, że niepełnosprawni wychodzą naprzeciw niepełnosprawnym z pomocną (i niezmiernie użyteczną) dłonią. A dlaczego? Bo to właśnie w Batec osoby niepełnosprawne zaprojektowały przystawkę do wózka manualnego, która jest łatwa w samoobsłudze, a w nieopisany sposób ułatwia życie wszystkim wózkowiczom. Jak już pewnie zdążyliście się zorientować, w bocciasport.com, uwielbiamy wszystko, co daje większą samodzielność i polepsza jakość życia, dlatego już teraz w naszym sklepie możecie zakupić przystawki do wózków prosto ze słonecznej Barcelony. Batec Mobility w bocciasport.com!

Misją Batec Mobility jest radykalna poprawa mobilności osób z niepełnosprawnością fizyczną. Ich produkty zapewniają skuteczną i znaczącą poprawę mobilności, co ma bezpośredni, pozytywny wpływ na jakość życia. Właśnie dlatego Batec projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne oraz wysokiej jakości produkty. I dlatego postanowiliśmy sprowadzić przystawki Batec Monility do naszego sklepu.

W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór produktów Batec Mobility. Wszystkie posiadają certyfikaty EN ISO 9001: 2008 systemu zarządzania jakością przyznane przez TÜV SUD – prestiżowego, światowego lidera w zakresie kontroli, prób i certyfikacji. Produkty przedawane są z oznakowaniem CE zgodnie z przepisami dyrektywy 93/42/CEE dotyczącej urządzeń medycznych.

Zgodnie z hasłem przewodnim Batec Mobility – możesz przywyknąć do wózka inwalidzkiego, ale nigdy nie porzucaj życia.