Pierwszy w Polsce sex shop dla osób z niepełnosprawnością

Nadszedł czas, żeby seksualność osób niepełnosprawnnych przestała być tematem tabu i aby obalić stereotypy z nią związane. Chociaż prawdą jest, że w wyniku wypadku lub postępującej choroby kondycja fizyczna znacząco się pogarsza i z czasem niemożliwe staje się dotychczasowe funkcjonowanie, to jednak powstała w ten sposób niepełnosprawność w żaden sposób nie ogranicza podstawowych potrzeb fizjologicznych człowieka. Nadal ważne i niezbędne są np. sen, jedzenie czy seks właśnie. Pora więc przełamać stereotypy i dopuścić myśl, że osoby z niepełnosprawnością też mogą i powinny prowadzić aktywne życie intymne. Tym bardziej, że właśnie powstał pierwszy w Polsce sex shop oferujący akcesoria erotyczne, które rehabilitują i poprawiają komfort życia seksualnego osób niepełnosprawnych.

Bocciasport.com oferuje kobietom i mężczyznom zarówno wibratory medyczne, jak i urządzenia, dzięki którym panowie nie tylko pokonają problemy z erekcją czy wytryskiem, ale też będą uprawiać seks w aktywny sposób. Przyjrzyjmy się niektórym:

Valdivia® dla kobiet z różnymi niepełnosprawnościami czy  Eroscillator 2 to wibratory znacznie lepsze od tradycyjnych. Wiele pań z niepełnosprawnościami ma problemy z osiągnięciem orgazmu, dlatego Eroscillator 2 został zaprojektowany specjalnie dla nich.

Z kolei wibratory dla mężczyzn (szczególnie po urazie rdzenia kręgowego) to potężne narzędzia medyczne. Panowie, którzy chcą mieć dzieci, chętnie sięgają po Ferticare 2.0, który stymuluje erekcję. Na szczególną uwagę zasługuje Viberect X3, który nie tylko niweluje problemy z erekcją, ale też może wywoływać wytrysk jeszcze przed nią. Skuteczność urządzenia i jego bezpieczeństwo jest klinicznie udowodnione.

Na stronie sex shopu znajdziemy też urządzenia do wspomagania erekcji próżniowej (Spartan® VED) czy zaprojektowany do rehabilitacji po raku prostaty Program przywracania erekcji ® by Reflexonic® System. Z kolei dla par, które mają ograniczoną sprawność ruchową warty uwagi jest Liberator czy IntimateRider.