W zakresie jakości, bezpieczeństwa i indywidualnej adaptacji, C1000 DS nie pozostawia nic do życzenia.
Ci, którzy cenią sobie wyjątkowość lub po prostu oczekują więcej wydajności od ich wózka, wiedzą, że warto zapłacić za C1000 DS.
Dzięki przesunięciu środka ciężkości, wózek wykorzystuje całą swoją moc na ulicy. Elektryczny system skrętu kół tylnych ottobock C1000 DS zapewnia znakomitą zwrotność również w pomieszczeniach. Jego mały promień skrętu sprawia, że jest niezwykle zwinny. Wózek posiada w pełni amortyzowane podwozie oraz bezpośredni układ kierowniczy, który dostosowuje się do prędkości zapewniając optymalny komfort jazdy. Mobilność przekształca się w czystą radość płynącą z jazdy.

Najbardziej spersonalizowany i zindywidualizowany sposób programowania wózka. Sprawi że dostosowujesz swój wózek idealnie do stylu gry w boccie.Obsługuj swój wózek precyzyjnie dzięki jednostce sterującej enAble50, która umożliwia pełną kalibrację, zastosowanie sterowań specjalnych oraz sterowanie otoczeniem (komputer, smartphone, TV, radio, a nawet Playstation 3!)
Fotel elektryczny przechyla się do 45 ° dzięki centrum przesunięcie ciężkości, pozwala przyjąć wygodną, fizjologicznie prawidłową pozycję siedzącą, a tym samym najbardziej wygodną do codziennego użytkowania zarówno w jak i poza domem..
Regulacja wysokości fotela elektrycznego do 400 mm wyrównuje różnice wysokości i umożliwia komunikację na poziomie oczu. W domu, to sprawia, że łatwiej dosięgnąć półki i blatu.
Lampy LED zintegrowane z ramą zgodne z przepisami ruchu drogowego, stanowiące kolejną cechę bezpieczeństwa. Stworzone żeby widzieć więcej i samemu być widocznym.
Wygodna, anatomicznie poprawna pozycja siedząca jest niezbędna dla użytkowników wózków z mocą.

W Ottobock siedzenia  dostępne są w trzech rozmiarach, oferują boczne prowadnice oraz zmniejszają ryzyko przesunięcia z odpowiedniej pozycji podczas jazdy. Co umożliwia prowadzenie długich rozgrywek w boccię.
Ze swoim zależnym od prędkości bezpośrednim sterowaniem, produkt oferuje komfort jazdy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.
Elektrycznie regulowany kąt podnóżka zapewnia wygodną pozycję odpoczynku, zapewnia obniżenie ciśnienia i ma pozytywny wpływ na krążenie.
Dzięki pełnemu zawieszeniu zależnemu od wagi, ottobock  C1000 DS oferuje komfort jazdy podczas codziennych wycieczek plenerowych.
Ze swoim zależnym od prędkości bezpośrednim sterowaniem, produkt oferuje komfort jazdy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

 

 

http://bocciasport.com/wozek-elektryczny-ottobock-c1000-ds.html